Zadbana zieleń przed domem to najlepsza wizytówka dla jego właścicieli. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa pielęgnacja ogrodów – Warszawa i okolice to obszar, na którym pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom troszczyć się o krzewy, rośliny oraz trawniki.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na to, że zajmiemy się każdym detalem ogrodu. Maksymalnie angażujemy się w pracę, dlatego potrafimy doskonale zaopiekować się rabatami kwiatowymi, pergolami, trawą oraz krzewami ozdobnymi. Co konkretnie możemy dla Państwa zrobić?

  • zajmujemy się koszeniem i renowacją trawników,
  • usuwamy chwasty i wykonujemy inwentaryzację zieleni,
  • sprzątamy ogrody po pracach budowlanych,
  • przycinamy krzewy i rośliny,
  • zajmujemy się wycinką drzew.

 

Zakładanie ogrodów w Warszawie – jak przeprowadzamy tego typu prace?

Najważniejsze jest dla nas spełnianie marzeń naszych zleceniodawców. Dlatego powierzając nam zaprojektowanie zieleni przed domem lub przed siedzibą firmy, mają Państwo pewność, że będziemy aranżować przestrzeń zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zakładanie ogrodów w Warszawie wymaga od nas również poznania specyfiki danej działki i warunków panujących na danym terenie. Także pod kątem tych aspektów proponujemy odpowiednie gatunki kwiatów i drzew.

Zapraszamy do kontaktu – doradzamy, zajmujemy się zielenią i urządzamy wyjątkowe ogrody!

Pielęgnacja ogrodów wymaga od nas często wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań. Jesteśmy przygotowani do pracy w nawet najbardziej nietypowych warunkach – dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami oraz sprzętem alpinistycznym.

Profesjonalne projektowanie ogrodów w Warszawie

Projektowanie ogrodów w Warszawie to dla nas czysta przyjemność! Oferujemy Państwu doradztwo, konsultacje oraz przygotowanie projektu zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

Zakładanie ogrodów w Warszawie oraz w okolicach stolicy to usługa, którą realizujemy kompleksowo. Oznacza to, że zajmujemy się przygotowywaniem rysunków, wyborem odpowiedniej roślinności, a także sadzimy kwiaty, drzewa czy instalujemy specjalne systemy nawadniające.

Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów w Warszawie to mamy niezwykle konkurencyjną ofertę – i to zarówno ze względu na atrakcyjny cennik, jak i różnorodność usług.

 

Zakładanie i projektowanie ogrodów Warszawa

12 lutego 2021
projektowanie, projektowanie oraz zakładanie ogrodów w warszawie

agadendron@tlen.pl

tel. 607 125 820

AGAdendron

© 2005 - 2020 AGAdendron spółka jawna | Wszelkie prawa zastrzeżone

Skontaktuj się z nami

mail: agadendron@tlen.pl

tel. 607 125 820

ul. Rybna 26

05-090 Raszyn-Rybie

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i przedsiębiorców z Warszawy oraz okolic.